Jesteśmy na TRAKO

Stoisko nr A34. Zapraszamy!

 

Centrala

Siedziba DB Cargo Polska

ul. Wolności 337
41-800 Zabrze
Polska

dbcargo.pl@deutschebahn.com

+ 48 32 271 44 41

Biuro Obsługi Klienta

(transport kolejowy)

bok@deutschebahn.com

+ 48 32 78 89 610

Godziny pracy Biura Obsługi Klienta:
Pn-Pt 07:00-17:00
Sb 07:00-14:00

Usługi logistyczne

 Marta Gubernat

marta.gubernat@deutschebahn.com

+48 697 708 808

Sebastian Skrzypek

sebastian.skrzypek@deutschebahn.com

+48 667 651 245

Utrzymanie taboru

 Anna Butor

anna.butor@deutschebahn.com

+48 695 931 997

Leszek Płonka

leszek.plonka@deutschebahn.com

+48 603 062 510

Piotr Szołtysik

piotr.szoltysik@deutschebahn.com

+48 607 246 459

Arkadiusz Włosiński

+48 667 651 258

arkadiusz.wlosinski@deutschebahn.com

Zbigniew Lewandowski

+48 607 651 258

zbigniew.lewandowski@deutschebahn.com 

Przewozy towarów masowych

Sylwia Mosiek

sylwia.mosiek@deutschebahn.com

+48 501 269 586

Sektor Intermodal i Logistics

Lukas Polaczek

Intermodal

lukas.polaczek@deutschebahn.com

+48 667 651 355

Paweł Kornatowski

Logistics

pawel.kornatowski@deutschebahn.com

+48 604 492 134

Przewozy pojedynczych wagonów i grup wagonowych

Krzysztof Chmielewski

krzysztof.chmielewski@deutschebahn.com

+48 606 303 177

 Przewozy specjalne

Marta Gubernat

marta.gubernat@deutschebahn.com

+48 697 708 808

Usługi terminalowe

Krystyna Hamerlik

krystyna.hamerlik@deutschebahn.com

+48 609 112 064

Kompleksowa Obsługa Bocznic

Barbara Sajak

barbara.sajak@deutschebahn.com

+48 697 395 992

Michał Cebula

michal.cebula@deutschebahn.com

+48 785 009 333

Usługi portowe

DB Port Szczecin

sekretariat@dbport.pl

+48 91 430 86 60

Sprzedaż piasku

Krzysztof Ślusarczyk

krzysztof.slusarczyk@deutschebahn.com

+48 667 651 312

Paweł Metelski

pawel.metelski@deutschebahn.com

+48 609 728 877

Badania laboratoryjne olejów smarowych

Katarzyna Drężek

katarzyna.drezek@deutschebahn.com

+48 785 996 215

+48 603 061 644

Kariera

Rekrutacja

rekrutacja.PL@deutschebahn.com

+48 721 888 789

Praktyki i staże
Rzecznik prasowy

Andrzej Wyszyński

andrzej.wyszynski@deutschebahn.com

+48 667 651 134

Aktualności